name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=45" id="ctl00">

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, e-Dergi, Dijital Katalog
Muhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=45" id="ctl00">

KolayPanel - Site Yönetim Paneli

İşlevsel, Kapsamlı ve Üstelik Yönetimi En Kolay Site Yönetim Sistemi

Kolay Site Yönetim SistemiUzun yıllar kendi yazılım ekibimizle web sitesi yönetim panelleri yazılımı üzerine çalışmanın verdiği değerli tecrübeler ve yüzlerce müşterimizden sağladığımız geri bildirimlerle işlev, kapsam ve kullanım kolaylığı bakımından en çok ihtiyaç duyulan özellikleri bir araya getirerek KolayPanel'i oluşturduk.

Genel Özellikler:

Sistemin genel özellikleri aşağıda belirtilmiştir. Merak ettiğiniz konularla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özgün Tasarım

KolayPanel sisteminde belirli tasarım kalıplarını kullanma zorunluluğu yoktur. Site yönetim paneli aracılığıyla oluşturulan içerik, çok farklı tarzlarda tasarımlarla sunulabilir. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak oluşturulan arayüzler rahatlıkla kullanılabilir.

Sınırsız İçerik

Sınırsız menü, altmenü ve sayfa kolayca eklenebilir. Sayfa içerikleri ile ilgili bir sınırlama da yoktur. İstediğiniz her türde içeriği sınırlar olmaksızın web sitenize kolayca yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli

Panelin özellikleri ve kullanımı ile ilgili genel bilgileri edindikten sonra paneli son derece kolay bir şekilde kullanabilir, web sitenizi dakikalar içinde güncelleyebilirsiniz.

e-Ticarete Başlangıç: Ürün Modülü

KoayPanel sınırsız kategori, alt kategori ve ürün ekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir ürün modülüne sahiptir. Kategoriler için kriterler belirleyerek hem ürünlerin eklenmesini kolaylaştırır hem de müşterinizin ürünlerinizi özelliklerine göre kolayca listelemesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz alışveriş sepeti, sipariş ve kredi kartı ile ödeme gibi özellikler kolayca eklenebilir.

Birden fazla site, tek yönetim paneli!

KolayPanel ile birden fazla siteyi tek yönetim panelinden kolaylıkla yönetebilir, yüklediğiniz dosyaları tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik bunu tek bir hosting hesabı ile yapabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

İşlevsel Araçlar

Toplu fotoğraf yükleme imkanı sunan gelişmiş Fotoğraf Albümü Uygulaması, site iletişim formundan gelen mesajların size e-posta ile gönderildikten sonra depolandığı İletişim Formu Uygulaması, site ziyaretçilerinin gönderdiği mesajların yönetici onayından geçtikten sonra yayınlandığı Ziyaretçi Defteri Uygulaması ve istekleriniz doğrultusunda şekillendirilebilen birçok uygulama...

--

* KolayPanel, web tasarımcılar için de gelişmiş imkanı sunar. Yaptığınız tasarımları kod bilgisine sahip olmaksızın tamamen yönetilebilir bir sisteme dönüştürebilirsiniz. Bilgi için bize ulaşınız.

 

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=45" id="ctl00">

Sorunsuz & Size Özel

İhtiyaçlarınıza göre üretilmiş bir web sitesi arıyorsanız, hayal ettiğiniz işlevleri sitenize kazandırmak üzere buradayız.

name="ctl00" method="post" action="Default.aspx?SayfaId=45" id="ctl00">

SafranNET İnternet Hizmetleri 2004-2017

Web Sitesi Tasarımı, Site Yönetim Paneli, İçerik Yönetim Sistemi, E-Ticaret Sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu

e-Dergi, Özel Yazılım, Dijital KatalogMuhasebe Programı Entegrasyonu, Firma Rehberi

SafranNET