Neler Yaptık?
Kimlerle Çalıştık?

Müşteri Yorumları

Bizi Müşterilerimize Sorun

2004 yılından bu yana kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hep daha iyisi için çalıştık.

Yurtiçi ve yurtdışından yüzlerce kurum ve firmaya hizmet verdik.

İşte dijital dünyada yol arkadaşlığı yaptığımız firmalardan bazıları:

Bize Güvendiler
Hot English Magazine

Hot English Dergisi, İngilizce eğitim uzmanları tarafından 2001 yılından bu güne aralıksız yayınlanan ve dünyanın 50’den fazla ülkesinde milyonlarca kişiye ulaşan İngilizce eğitim ve kültür dergisidir.

Hem basılı Aylık İngilizce Dergi aboneliği ve İngilizce Kaynak Kitap ürünlerinin satışı yanı sıra bu kitapların dijital versiyonlarının ve Online İngilizce Kurs gibi çeşitli dijital ürünlerin satışı ve sonrasında kullanıcıların bu dijital ürünleri kullandığı sistemlerin kurgulanması ve hayata geçirilmesi konusunda yaklaşık 15 yıldır hizmet veriyoruz.

2020 yılında Google ve çok çeşitli sosyal medya mecralarındaki reklamlardan gelen trafiğin çerezsiz dönüşüm takibini sağladık.

hotenglish.com.tr

Safrannet ile yaklaşık 15 yıldır çalışıyoruz. İşinin kalitesinden ve özverili yaklaşımından son derece memnunuz.
Yaptığı işleri kendi işi gibi benimseyerek ve özen göstererek yapıyor. Projelerin zamanında teslimi konusunda sözünü yerine getiren bir firma.
Çalışmamız süresinde bize vermiş olduğu tavsiyeler ve öneriler sayesinde beklentilerimizin de ötesinde olumlu sonuçlar elde ettik. Ayrıca taleplerimize ve sorularımıza çok kısa zamanda cevap alıyoruz.

Güvenilir, kaliteli ve dürüst hizmet beklentisi olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Engin Küreli

Hot English Dergisi

2007'den bugüne kadar sizinle çalışmış olmaktan, 15 yıl gibi uzun sürede işbirliğiniz için, özverili desteğiniz icin son derece memnunum.
Nezaketiniz ve samimiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim.
Her şey için sonsuz teşekkür ederim.

Ali İşcan Sancak

Elfsan Fuar

SafranNET ile tanışıklığımız 10 yılı aşkın süredir devam etmekte olup her yıl yapılanmamızda ve yenileme sürecinde bize çok büyük katkıları olmuştur. Bu süreç iş gücümüzü ve hitap ettiğimiz kitleyi her zaman etkilemeyi başarmıştır. Bu süre içerisinde bizi yanlız bırakmayan ve büyümemizde çok büyük etkileri olan SafranNET ailesine çok teşekkür ediyoruz.
Bize desteklerinizden dolayı her zaman minnettarız…

Hasret Atıkara

Karakter Atölyesi

Karakter Atölyesi

Karakter Atölyesi, Maskot, Dummy, Firma Karakteri üretimi konusunda 10 yılı aşkın süredir Kadıköy'deki atölyesinde hizmet veren harika bir firma. Karakter Atölyesi'nin ürettiği maskotlar, etkinliklerin vazgeçilmezi...

Çalıştığımız uzun süre içerisinde firmanın ürün ve hizmetleriyle ilgili çeşitli web siteleri ürettik ve bu web sitelerini çok kez yeniledik. Ve yeni logosunu tasarladık...

karakteratolyesi.com

Designs.ai, kullanıcıların içerik oluşturmasını, düzenlemesini ve ölçeklendirmesini sağlamak için Yapay Zeka (AI) teknolojisini kullanan entegre bir Ajans hizmet platformudur. Yapay Zeka ile 2 dakika içinde Logo, video, banner ve mockup’lar hazırlayabilirsiniz.

DESIGNS.AI Türkiye tanıtım operasyonları için belirlenen standartlarda bir landing page hazırladık.

dijitalimaj.com/designsai

Designs AI
ELSA

Bir Google yatırımı olan ELSA, dünyanın en iyi İngilizce konuşma ve telaffuz uygulaması. ELSA'nın Türkiye tanıtım operasyonu için çekici bir landing page hazırladık.

ELSA Landing Page

Aljazeera Tour
Saudi Amlak
ELSA
Designs AI
Gelincik Anaokulu
Gergedan Tanıtım
Moomin Okul Öncesi İngilizce
Kürkçü Konak
Köylü Mehmet Ağa
Tekvin Messe
Bedirbey Konak

Hayat Hikayemiz...

Hayat Hikayemiz
Bize Ulaşın

Birlikte
yeni bir proje başlatalım.